حضور پررنگ سامانه‌های مدیریت در نخستین کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم‌ها

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت سامانه‌های مدیریت در نخستین کنفرانس ملی «نوآوری در مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات با رویکرد ... با عنوان : حضور پررنگ سامانه‌های مدیریت در نخستین کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم‌ها بخوانید :

حضور پررنگ سامانه‌های مدیریت در نخستین کنفرانس ملی نوآوری

شرکت سامانه‌های مدیریت در نخستین کنفرانس ملی «نوآوری در مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات با رویکرد هوشمندی کسب‌وکار» برگزار شده در دانشگاه الزهراء حضور به هم رسانید. 

ارائه کارگاه آموزشی، شرکت در میزگردهای تخصصی و برپایی غرفه شرکت، از دیگر برنامه‌های سامانه‌های مدیریت در این کنفرانس ملی بود. این کنفرانس بخش عمده‌ای از زمان خود را به برگزاری پنل و میزگردهای تخصصی پیرامون موضوع هوشمندی سازمانی با حضور خبرگان، مدیران صنعت و نیز اساتید دانشگاهی اختصاص داد. شرکت سامانه‌های مدیریت نیز علاوه بر حضور پُر رنگ در بخش نمایشگاهی کنفرانس، کارگاهی را تحت عنوان "CRM از مفهوم تا اجرا" برگزار نمود که با استقبال چشمگیر شرکت‌کنندگان روبه رو شد.  

کارگاه "CRM از مفهوم تا اجرا" در دو بخش 1- مفاهیم و راهبردها و 2- فناوری و روش‌ها، توسط آقای مهندس اسدی (مدیر عامل شرکت سامانه‌های مدیریت) و آقای مهندس گیتی جلال (مدیر فروش شرکت سامانه‌های مدیریت) برگزار شد. 

"جهت مشاهده متن اصلی کلیک کنید"

 

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 11 آبان 1395 ساعت: 1:57