‫‫پیاده سازی CRM در شرکت پیشتاز بیمه ای اروپا

ساخت وبلاگ
چکیده : Helsana، بزرگترین شرکت, بیمه,‌ای در کشور سوئیس و یکی شرکت‌های پیشتاز, این صنعت در اروپا,ست که د... با عنوان : ‫‫پیاده سازی CRM در شرکت پیشتاز بیمه ای اروپا بخوانید :

‫‫پیاده سازی CRM در شرکت پیشتاز بیمه ای اروپا

Helsana، بزرگترین شرکت بیمه‌ای در کشور سوئیس و یکی شرکت‌های پیشتاز این صنعت در اروپاست که در ابتدای سال 2015 تصمیم گرفت با چالش‌های جدید بازار روبرو شود و فرآیندهای مربوط به مشتریان خود را مجددا طراحی نماید. در حال حاضر با استفاده از مایکروسافت داینامیک 365 و پلتفرم Azure، خدمات و فروش شرکت Helsana روند رو به رشدی را تجربه کرده است و به طور مؤثرتری با نیازهای مشتریان تطابق دارد، ضمن اینکه از استانداردهای امنیتی بکارگرفته شده در این نرم افزار نیز استفاده می‌کند.

در Helsana، مشتری همیشه در اولویت اول قرار داشته است. این شرکت هم‌زمان با گسترش یافتن حوزه کسب‌وکار خود، تعداد کانال‌های ارتباطی با مشتریان را در بخش‌های فروش و خدمات افزایش داد تا بهتر بتواند نیازهای مشتریان مختلف خود را تأمین نماید. پس از این تغییرات با وجود اینکه داده‌های بسیاری از این کانال‌های ارتباطی متنوع به‌دست آمده بود ولی این داده‌ها به صورت جزیره‌ای نگهداری می‌شدند و عملا استفاده مؤثر از آنها امکان‌پذیر نبود. در اوایل سال 2015، Helsana طرح ابتکاری بلندمدت CRM را برای یکپارچه نمودن داده‌های جداگانه مشتریان و تجمیع آنها اجرا نمود که این موضوع فرصتی عالی برای تجدید نظر در کل فرایندهای مربوط به مشتریان ارائه داد. پس از اتمام پیاده سازی راهکار بیمه‌ای، بخش‌های بازاریابی، فروش و خدمات این شرکت به طور مشهودی کارآمدتر و مؤثرتر عمل کرده و همچنین دسترسی سریع و مطمئن‌تری را به داده‌های مشتریان فراهم کرده است.

"برای مشاهده ادامه مطالب کلیک کنید"

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 22 آذر 1397 ساعت: 15:34