‫‫‫نمونه موفق پیاده سازی CRM در صنعت حمل و نقل ریلی

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت SMRT با ارائه بیش از یک میلیارد سفر در سال از طریق قطار و اتوبوس، بزرگ‌ترین اپراتور شبکه حمل و... با عنوان : ‫‫‫نمونه موفق پیاده سازی CRM در صنعت حمل و نقل ریلی بخوانید :

‫‫‫نمونه موفق پیاده سازی CRM در صنعت حمل و نقل ریلی

شرکت SMRT با ارائه بیش از یک میلیارد سفر در سال از طریق قطار و اتوبوس، بزرگ‌ترین اپراتور شبکه حمل و نقل کشور سنگاپور است. این شرکت در اواخر سال 2016 به منظور ارتقاء و نوآوری در سرویس‌های خود و تسهیل امور کارکنان در بخش‌های مربوط به قطار، اتوبوس و تاکسی، تصمیم به استفاده از پلتفرم قدرتمند داینامیک 365 مایکروسافت گرفت. بنابر بررسی‌های انجام شده از این شرکت بزرگ حوزه حمل و نقل، پس از پیاده‌سازی سیستم CRM انجام کارها و وظایف محول شده به کارکنان رشد 2/3 برابری نسبت به قبل را تجربه کرده است که این قضیه ارتباط مستقیمی با فرآیندهای تعبیه شده و خودکارسازی این فرایندها داشته است. امروزه توسط داینامیک 365 و پیاده‌سازی مؤثر آن، این شرکت خواهد توانست مسئولیت اصلی خود یعنی "حمل و نقل در سطح جهانی به صورت ایمن، قابل اعتماد و مشتری محور" را تحقق ببخشد.

بدیهی است که هماهنگی شبکه حمل و نقل به این گستردگی و پیچیدگی، یقینا کاری بسیار دشوار و با چالش‌های فراوان خواهد بود اما شرکت SMRT موفق به انجام آن شده است. این شرکت وظیفه اصلی خود را به عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه دهنده شبکه حمل و نقل عمومی در سنگاپور، حفظ شهرت جهانی سنگاپور به همراه ارائه بهترین خدمات به مشتریان می‌داند.

"برای مشاهده ادامه مطالب کلیک کنید"

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 5:26